„ROWEREM I PIESZO

PRZEZ ZIELONE KONGO”

To już dziś! Wyjeżdżam! Dziś pociągiem z Poznania, a jutro bladym świtem samolotem z Warszawy do Paryża i Kinszasy.
Co kilka dni postaram się wysyłać smsa z moimi współrzędnymi oraz kilka słów. Moja druga połowa będzie tu je zamieszczać wraz z mapką, którą załączam.

Przy tej okazji jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim prywatnym osobom, którzy pomogli mi w tym trudnym i kosztownym wyjeździe. Bez Dziękuję Wam za wszystkie wpłaty, za udzielone rabaty i extra fuchy .

Pozdrawiam gorąco ekipę sklepu Woda Góry Las, a w szczególności Kasię (Katarzyna Maria Siekierzyńska).

Szczególne podziękowania dla właściciela sklepu „Go HD” z Luboniu (https://www.gohd.pl), który dosłownie rzutem na taśmę (wczoraj) wypożyczył mi najnowszy model kamerki GoPro (6), która wymiata aż miło!

Ostatnie dni to ogrom spraw do załatwienia, które nie były związane z wyprawą, ale musiałem je dopiąć, żeby móc spokojnie wyjechać. Jestem tym wszystkim wykończony. Ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że właśnie zaczyna się życiowa przygoda… i w związku z tym należy się już tylko cieszyć!

Żałuję, że nie będę śledził naszych na K2. Fajnie by było tez zobaczyć zimową olimpiadę, lub choćby ostatni konkurs TCS w Bischofshofen No ale cóż, dość siedzenia przed telewizorem, trzeba wreszcie przeżyć coś samemu.

Ściskam Was!
Dominik

(4 stycznia 2018)